Getz-pavúk

Autor: Nina Mikusova | 19.7.2011 o 20:54 | (upravené 19.7.2011 o 23:40) Karma článku: 2,27 | Prečítané:  358x

Pokiaľ je v dome slobodnej devy pavučina - nevydá sa. Ja vydatá som a pavučinu mám na aute. Ani neviem ako sa tam objavila. Najprv nenápadná, no neskôr veľká, prepracovaná do každého detailu. Teda aspoň si myslím, že do detailu - v pavučinách sa nevyznám. Každopádne, získala som nového obyvateľa môjho autíčka. Vybral si spätné zrkadlo pri vodičovi (teda pri mne) a očividne sa rozhodol aj ostať.

Rozhodla som sa nechať ho tam a vystriehnuť ako vyzerá. Nie je to moc jednoduché, lebo keď mám chvíľu času a nemusím sa venovať zrovna cestnej premávke, venujem sa Ondrejovi ... No a tiež som často zabudla, že sa mám venovať pavučine.

Keď som si pavučinku všimla prvýkrát, bola maličká - nenápadná. Aj pavúčik bol celkom nenápadný a nepodarilo sa mi ho zazrieť. No ako sa zväčšovala, aj pavúčik sa ukazoval viac.

Párkrát mu chudákovi išlo o život. Najskôr sa ho chcela zbaviť moja mamina, ktorá ma pravideľne núti umývať a vysávať si auto - prežil. Bránila som ho :-)

Potom to pri mojej jazde na diaľnici tiež vyzeralo, že ešte chvíľu a zmení sa z GETZpavúka na pavúka lietavca... No nemôžem si pomôcť, v poslednom čase mám pocit, že si ten blázon pavúk rýchlu jazdu užíva.

A ... naposledy som ho skoro zabila ja :-( Bola som opretá o auto a niečo ma šteklilo na ruke. Nemám rada muchy, tak som sa rozhodla zbaviť sa tej šteklivej potvory. A prásk ... skoro som zabila pavúčika, ktorý mi robí tak dlho spoločnosť a ktorý ma prišiel poštekliť.

Stále tam je:-) Určite sa aj teraz snaží opraviť pavučinu. Nech opravuje. Verím, že mi nosí šťastie, tak nech si tam kľudne majstruje.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Keď sa raz prezident príde spýtať, čo by mali robiť

Spýtala som sa, čo by chcel a on povedal, aby neboli bezdomovci. Prihlásil sa ku Kollárovi do strany, lebo si myslel, že tam sa to podarí.

EKONOMIKA

Slovenské elektrárne prehrali boj o Gabčíkovo

Ústavný súd odmietol sťažnosť voči rozhodnutiu Najvyššieho súdu.


Už ste čítali?